Memorial Hastanesi

Memorial Hastanesi

53.000 m²’lik kapalı alanda hizmet veren Memorial Hastanesi 252 yatak kapasitesine sahip. 13 Ameliyathane, 4 yoğun bakım (kvc, genel, koroner, yenidoğan), 3 laboratuvar ile hizmet veren Memorial Hastanesi bünyesinde ayrıca Organ Nakli Merkezi, Tüp Bebek Merkezi, Genetik Merkezi, İnme Merkezi, Meme Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi, Onkoloji Merkezi, da Vinci Robotik Cerrahi Merkezi ve Kemik İliği Nakli Merkezi bulunuyor.

Medicine Hastanesi

Medicine Hastanesi

Hasta ve hasta yakını memnuniyetini ilke edinmiş, geniş akademik kadrosu ile kaliteli hizmet sunan çağdaş bir sağlık kuruluşudur. Bu özelliklere uygun olarak insanlara, tanı ve tedavinin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunuyor.

Ümran Tıp Merkezi

Ümran Tıp Merkezi

Ümran Tıp Merkezi, alanında uzman doktoralı, yakın ilgi ve profesyonel deneyime sahip personeli ile, hastalarına en iyi tanı ve tedavi hizmeti sunarak yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen bir sağlık merkezidir.

Dentistanbul

Dentistanbul

Dentistanbul olarak, ağız ve diş sağlığı tedavilerini tüm uzmanlık dallarında uluslararası standartlığı onaylanmış yöntemlerle, son teknolojik imkanları kullanarak tüm ihtiyaç sahiplerine sunabilmektir.

Florence Nightingale Hastanesi

Florence Nightingale Hastanesi

Florence Nightingale Hastanesi multidisipliner yaklaşımıyla büyük bir güven tesis etti ve yılda 1000’den fazla Pediatrik ve 2.000 Yetişkin CVC ameliyatı olmak üzere 20.000’den fazla operasyon gerçekleştiriyor. 26 yıllık mükemmeliyeti ile toplamda% 99 başarı oranıyla toplam 55.000 CVC ameliyatı, 140.000 Anjiyografi, 22.000 Ortopedik cerrahi, 3.217 Omurga ameliyatı, 8.000’den fazla Onkoloji vakası, 1.000’in üzerinde Karaciğer Nakli, 1000 Böbrek Nakli, 500 Kemik İliği Transplantasyonu ve 1.000’in üzerinde robotik ameliyat gerçekleştirildi.

Avrasya Hastanesi

Avrasya Hastanesi

17000 m2’lik kapalı alandan oluşan Avrasya Hastanesi; 135 yatak kapasitesi, 6 adet üstün teknolojik donanımlı ameliyathanesi, 3 doğumhanesi, 51 yataklı yoğun bakım üniteleri (Cerrahi, Koroner, KVC ve Yenidoğan Yoğun Bakım), Işın tedavisi uygulayabilen Onkoloji Merkezi, 26 branşta 50’den fazla uzman doktor kadrosu ve 400’e yakın hasta odaklı çalışan personeli ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.